5/14/2014

Täiendus - Updates

JECCi sotsialiseerub:  Märgi kuupäev kalendris ära!!

Meil on Sulle põnevaid uudiseid! Meie järgmine sotsiaalne üritus leiab aset 23.mail.

Täiendus:

Külalisesinejad:

- Adam Tamjärv, Fryday.
"Olen patriootiline saarlane, kelle arvates maailma parim koht elamiseks ja töötamiseks on Saaremaa. Samuti on see piirkond, mis tänu kiirele arengule on ideaalne paik ka tehnoloogia ettevötetele, mida täna seal vähe on, sama teen väga tihedalt lobby tööd, et Saaremaale rohkem välisettevötteid tuua ning arendamaks kohapealset keskkonna selliseks, et see oleks atraktiivne igat pidi. Samas aga ei kahtle ma ka selles, et mandri-Eesti
on tegelikult maailma parim paik ! :-)

Minu senine kogemus rahvusvahelise turunduse vallas on olnud mitmete majutusastusute turundusstrateegiate koostamine ning turuanalüüs. Kohaliku turunduse valdkonnas erinevate kohvikute-restoranide loominguline ja turunduslik nöustamine. Samuti väike ettevötete motiveerimine rahvusvahelistumiseks - liikudes uutele turgudele, läbi mille enda kaubamärgi tuntust ja sissetulekuid tösta. 

Lisaks olen tegutsenud nii hotellijuhina, erakunstikooli ja galerii turundusprojektijuhina ning vean tänasel päeval uue keemilise puhastuse - ja pesumajade keti loomist , samuti 5 superior tasemel hotelli projekti juhtimine alates äriplaanist tervikuna kuni disaini ja turunduslahenduste väljatöötamiseni, samuti investoritega läbirääkimistel.

Hetkel köige ägedaim ja huvitavaim turundusprojekt on Taxify maailma viimine.

Minu põhiröhk turundusvallas on ettevötjaid veenda kasutama häid disainilahendusi, innovaatilisemaid vöimalusi igapäevatöö lihtsutamiseks ning pidamas meeles kultuurilisi erinuvusi erinevatele turgudele lähenemisel".

- Marco Lovino Taani-Eesti Kaubanduskoda (DECC), räägib meile turundusest ja müügist Taanis


Kingitus daamidele!!!:

Üks Eesti tuntumaid ja edukamaid looduskosmeetika tootjaid, JOIK kingib kõigile üritusel osalevatele daamidele kinkekoti oma toodetega. JOIKi tooted on populaarsust kogumas ka Jaapanis ning see ettevõte on hea näide sellest, kuidas üks Eesti firma on suutnud saavutada Jaapanis läbimurde. Sellega ütleme tere tulemas kõikidele daamidele!