9/28/2015

JECC kutsub osalema Kaigai Business Expol, 27. oktoobril 2015, Tokyos / 海外ビジネスEXPO 2015, 10月27日(火)東京秋葉原


JECC sõidab Kaigaisse (“meretagune” or “avamerel” jaapani keeles) Business Expo 2015-le Tokyosse. Osaleme külalisena ning soovi korral tutvustame JECC Eesti liikmeid kohalikele ettevõtetele.

Julgustame siinkohal Eesti ettevõtteid, kes oleksid huvitatud potentsiaalsete äripartnerite leidmisest või kes soovivad pakkud ekspertteenuseid Jaapani ettevõtetele, meiega ühendust võtma.

Kui teil endal ei ole võimalik üritusest osa võtta, pakub JECC oma liikmetele võimalust tutvustada ettevõtte tegevust Expol ning otsida potentsiaalseid Jaapani äripartnereid teie ettevõttele.
Kuna üritus toimub peamiselt jaapani keeles, võime me pakkuda ka tõlketeenust ettevõtetele ja valitsuse institutsioonidele, kes soovivad üritust koos JECC esindusega külastada.

Üritusele on oodata ligi 2000 külalist ning selle raames toimuvad seminarid ja ettekanded, lisaks on mitmeid võimalusi ettevõtetega otse suhtlemiseks ja kontaktide loomiseks. See on suurepärane võimalus luua uusi kontakte Jaapanis! Eelnevalt broneerides on üritus tasuta, kohapeal maksab sissepääs aga 1000 jeeni.

Kui soovite abi broneeringu tegemisel või reisikorraldustega, sh lendude ja majutusega, võtke meiega julgelt ühendust e-mailil info(at)jecc.ee.

Kui te soovite, et meie esindajad tutvustaksid teie ettevõtet Expol, siis palun võtke meiega ühendust piisava ajavaruga, et saaksime leppida kokku kohtumise.
Me kontakt e-mail on info(at)jecc.ee.

来月東京秋葉原UDX4F GALLERY/GALLERY NEXTで開催される海外ビジネスExpo 2015にJECCの代表が行く事になりました。

当 方の固定ブースは無くネットワーキング目的の参加者として会場を廻ります。  エストニア企業や政府関係者による同伴は今のところ未定ですがエストニア企業や会計税理士や法律関係の専門家等の情報を日本の皆様に提供する 事ができますので興味をお持ちの方はお気軽に声をかけて下さい。

又時間的な問題もあり個別に話がしたい等のご要望がある場合は事前に当方までご連絡をお願いします。メール先はinfo(at)jecc.eeです。

ご来場にあたり事前に登録をする場合無料となっており当日参加の場合は入口で1000円となっています。  海外ビジネス総合展として内容の濃いイベントとなっています。 以下の外部リンクで詳しい説明がご覧になれます。 イベントとセミナーの内容に関してのご質問はイベント運営者に直接お願いします。 また企業ブースを利用したいという場合も
イベント運営者に直接お願いします。